futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Join the forum, it's quick and easy

futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Kujdesni ne shkrim
futboll - Portali EmptySun May 02, 2010 4:57 pm nga Albionz

» Kush eshte portieri me i mire ne bote?
futboll - Portali EmptySun May 02, 2010 4:54 pm nga Albionz

» Transferet e reja
futboll - Portali EmptyWed Jan 06, 2010 10:50 pm nga fittimm

» Premier League 2009/10
futboll - Portali EmptyWed Jan 06, 2010 10:30 pm nga fittimm

» Thashethemet e merkatos
futboll - Portali EmptyTue Jan 05, 2010 8:19 pm nga fittimm

» Serie a 2009/10
futboll - Portali EmptyTue Jan 05, 2010 8:16 pm nga fittimm

» Gjithqka Vip
futboll - Portali EmptyTue Jan 05, 2010 7:44 pm nga fittimm

» Fun - Argetim
futboll - Portali EmptyTue Jan 05, 2010 7:41 pm nga fittimm

» gjithqka rreth Teknologjis
futboll - Portali EmptyTue Jan 05, 2010 7:40 pm nga fittimm

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Sondazh

Kush eshte sulmuesi me i mire ne bote?

futboll - Portali I_vote_lcap33%futboll - Portali I_vote_rcap 33% [ 3 ]
futboll - Portali I_vote_lcap0%futboll - Portali I_vote_rcap 0% [ 0 ]
futboll - Portali I_vote_lcap44%futboll - Portali I_vote_rcap 44% [ 4 ]
futboll - Portali I_vote_lcap22%futboll - Portali I_vote_rcap 22% [ 2 ]
futboll - Portali I_vote_lcap0%futboll - Portali I_vote_rcap 0% [ 0 ]
futboll - Portali I_vote_lcap0%futboll - Portali I_vote_rcap 0% [ 0 ]
futboll - Portali I_vote_lcap0%futboll - Portali I_vote_rcap 0% [ 0 ]
futboll - Portali I_vote_lcap0%futboll - Portali I_vote_rcap 0% [ 0 ]
futboll - Portali I_vote_lcap0%futboll - Portali I_vote_rcap 0% [ 0 ]

Totali i votave : 9

Affiliates
free forum

Gjithqka Vip

Sat Jan 02, 2010 3:01 pm nga Albionz

Flisni gjithqka lidhur me VIP

Komentet: 15

Fun - Argetim

Sat Jan 02, 2010 12:01 am nga Albionz

Postoni lajmet me te reja te Fun-Argetim

Komentet: 24

gjithqka rreth Teknologjis

Mon Jan 04, 2010 5:38 pm nga albi-g

postoni per ''arritjen''e Teknologjis

Komentet: 9

gjithqka per Life Style

Mon Jan 04, 2010 5:25 pm nga fittimm

postoni gjithqka lidhur me LifeStyle

Komentet: 6

Gjithqka rreth kinematografise

Sat Jan 02, 2010 9:38 pm nga Albionz

Këtu diskutoni rreth kinos rreth filmave që je pëlqejn dhe për filmat e ri që po dalin .


Une nuk kqyri shum filma edhe me kqyr sum pelqejn shum

Kapak serialet um pelqejn

Komentet: 3

Si ja kishit ngjit emrin antarit qe poston para jush ?

Sat Jan 02, 2010 2:10 pm nga Albionz

Tregoni si ja keni ngjit emrin antarit qe po poston ma perpara se ju?

Komentet: 1

Quiz i Futbollit

Sat Jan 02, 2010 12:08 am nga Albionz

Bëni pyetje dhe përgjigjuni pytjeve të antarëve tjerë...


Me cilin trajnier Ac Milan e fitoi per her te pare Champions League?

Pa e gjetur pergjigjen nuk guxoni te beni pyetje

Komentet: 1

Postimi i antarve tjer

Sat Jan 02, 2010 9:40 pm nga Albionz

Tregoni ketu ndonje postime qe ju ka pelqyer nga ndonje antar tjeter.

Komentet: 1

Shpija e Kosoves

Sat Jan 02, 2010 12:09 am nga Albionz

Tregoni lajmet me te reja qe ndoshin ne shpijen e kosoves
Tregoni kush mendoni se do e fitoj shpijen e kosoves

Komentet: 5

Cilen kenge po e degjoni per momentin?

Sat Jan 02, 2010 2:09 pm nga Albionz

Këtu tregoni qfarë këngë jeni duke dëgjuar...


Une po ja filloj:Ne shqip po e degjoj mas shumti kengen e Sinan Hoxhes dhe Shyhrete Behluli-Kendoma kengen

Komentet: 3

Sony Playstation

Sat Jan 02, 2010 9:41 pm nga Albionz

Besoj qe shumica prej juve luni Sony Playstation

Tregoni se qfar ekipi merrni...


Une sluj shum,Milanin e marr zakonisht

Komentet: 3

Kuptimi i usernames tuaj

Sat Jan 02, 2010 12:17 am nga Albionz

Une e kom lon usernamen Albionz sepse Albione kam emrin ndersa z ja shtova vetem se kjo shkronje me pelqen


Tregoni tash ju pse e keni len ate username?

Komentet: 3

Statistikat
Forumi ka 9 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lavdi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 255 artikuj v 54 temat
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 10 më Sun May 31, 2020 11:09 am
Keywords

Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of futboll on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of futboll on your social bookmarking website