futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Join the forum, it's quick and easy

futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com
futboll
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transferet e reja

2 posters

Shko poshtë

Transferet e reja Empty Transferet e reja

Mesazh nga Albionz Fri Jan 01, 2010 11:27 pm

Tregoni transferet me te reja
Albionz
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

https://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Transferet e reja Empty Zyrtare: Pandev lojtar i Interit

Mesazh nga fittimm Mon Jan 04, 2010 8:28 pm

Sulmuesi maqedonas Goran Pandev ka filluar një aventurë të re me kampionin e Italisë- Inter, me të cilin ka nënshkruar kontratë, e cila do ta mbajë në Giuseppe Meazza deri më 30 qershor 2014.

“F.C. Internazionale njofton se Goran Pandev ka nënshkruar për klubin...”.

“Ai do të bartë numrin 27 dhe do të prezantohet për mediat pas ndeshjes ndërmjet Chievos dhe Interit më 6 janar”, shkruan në deklaratën zyrtare të Nerazzurrëve.

Pandev do të jetë në dispozicion të Jose Mourinhos menjëherë, ai madje mund të luajë që në ndeshjen e të mërkurës kundër Chievos.
fittimm
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Transferet e reja Empty Zyrtare: Molinaro huazohet te Stuttgart

Mesazh nga fittimm Tue Jan 05, 2010 7:35 pm

Mbrojtësi i majtë i Juventusit, Cristian Molinaro, do ta vazhdojë pjesën e mbetur të sezonit si i huazuar te Stuttgart.

26-vjeçari tashmë një kohë të gjatë është duke u lidhur me largim nga Juventusi, veçanërisht pas ardhjes së Fabio Grosso, kur e humbi vendin e tij në ekipin e parë.

Mbrëmë dukej se mbrojtësi i majtë do të transferohet në radhët e Atletico Madrid, por në çastet e fundit Molinaro pranoi ofertën e Stuttgart. Ekipi i Bundesligës sot edhe zyrtarisht ka pohuar marrëveshjen e arritur.

“Më vjen mirë që jam këtu dhe me padurim pres të luaj në Bundesliga. Stuttgart për momentin nuk është në pozitën e cila zakonisht i takon. Por ekipi luan më mirë se që tregon tabela”, ka thënë Molinaro.
fittimm
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Transferet e reja Empty Zyrtare : Toni lojtar i Romës

Mesazh nga fittimm Wed Jan 06, 2010 10:50 pm

Tani edhe zyrtarisht Luca Toni eshte lojtar i romes ku beri edhe paraqitjen e par ne ndeshjen Cagliari - Roma . Luca Toni e filloi ndeshjen ne banken e rezervisteve dhe ne fundin e pjeses se dyt hyri ne loj. Loja perfundoi me rezultat te barabart 2-2 .
fittimm
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Transferet e reja Empty Re: Transferet e reja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi