futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Join the forum, it's quick and easy

futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com
futboll
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjithqka rreth kinematografise

3 posters

Shko poshtë

Gjithqka rreth kinematografise Empty Gjithqka rreth kinematografise

Mesazh nga Albionz Sat Jan 02, 2010 9:38 pm

Këtu diskutoni rreth kinos rreth filmave që je pëlqejn dhe për filmat e ri që po dalin .


Une nuk kqyri shum filma edhe me kqyr sum pelqejn shum

Kapak serialet um pelqejn
Albionz
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

https://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithqka rreth kinematografise Empty Re: Gjithqka rreth kinematografise

Mesazh nga albi-g Sat Jan 02, 2010 9:40 pm

Mue me pelqejn serialet shum sidomos Vitiet e Humbura
albi-g
albi-g
Moderatorë
Moderatorë

Numri i postimeve : 73
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithqka rreth kinematografise Empty filmat qe me pelqejn

Mesazh nga fittimm Sun Jan 03, 2010 7:20 pm

Mu em pelqejn ma shum filmat aksion
edhe pak serialet
fittimm
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithqka rreth kinematografise Empty Premiera e filmit “Plumbi i Fundit” në kinema zvicerane

Mesazh nga fittimm Tue Jan 05, 2010 12:03 am

Të martën në kinemanë "Cine Wil" të kantonit St. Gallen, u shfaq premiera e filmit "Plumbi i Fundit", me regji të Valton Jakupit dhe skenar të Femi Bektashit.

Drejtoresha e “Cine Wil” është shprehur e gëzuar që Zvicra tash në programin e vet kinematografik do ta ketë edhe një film shqiptar. Ndërkohë, menaxherja e kësaj kinemaje, Lurde Dodes, u shpreh se tash e tutje në kinema do të ketë edhe filma të tjerë shqiptarë.

Sipas regjisor Valton Jakupi, filmi është punuar në mënyrë profesionale me aktorë profesionalë, ku kanë qenë të inkuadruar edhe disa të rinj që jetojnë në Zvicër.

Filmi është i zhanrit dramë, por shfaqen edhe disa skena aksion, ndërsa regjisori është shprehur i kënaqur që publikut në premierë i ka pëlqyer filmi, tematikë kryesore e të cilit është hakmarrja.
fittimm
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithqka rreth kinematografise Empty Re: Gjithqka rreth kinematografise

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi