futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Join the forum, it's quick and easy

futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com
futboll
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuptimi i usernames tuaj

4 posters

Shko poshtë

Kuptimi i usernames tuaj Empty Kuptimi i usernames tuaj

Mesazh nga Albionz Sat Jan 02, 2010 12:17 am

Une e kom lon usernamen Albionz sepse Albione kam emrin ndersa z ja shtova vetem se kjo shkronje me pelqen


Tregoni tash ju pse e keni len ate username?
Albionz
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

https://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuptimi i usernames tuaj Empty Re: Kuptimi i usernames tuaj

Mesazh nga albi-g Sat Jan 02, 2010 12:27 am

Une e kam bo Albi-g se albi e kam ba se shkurt me therrasin kshtu e emri im eshte Albrim dhe g tregon (gji) albi-gji
albi-g
albi-g
Moderatorë
Moderatorë

Numri i postimeve : 73
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuptimi i usernames tuaj Empty username im

Mesazh nga fittimm Sat Jan 02, 2010 9:47 pm

un e kam bo fittimm se fitim e kam emrin e ket T edhe M ja shtova se sem bajke me bo veq fitim se e kam perdor me par Razz
fittimm
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuptimi i usernames tuaj Empty Re: Kuptimi i usernames tuaj

Mesazh nga visi Sun Jan 03, 2010 4:03 pm

une e kam ba visi sepse kshtu me therrasin shkurt
visi
visi

Numri i postimeve : 4
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuptimi i usernames tuaj Empty Re: Kuptimi i usernames tuaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi