futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Join the forum, it's quick and easy

futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com
futboll
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shpija e Kosoves

3 posters

Shko poshtë

Shpija e Kosoves Empty Shpija e Kosoves

Mesazh nga Albionz Sat Jan 02, 2010 12:09 am

Tregoni lajmet me te reja qe ndoshin ne shpijen e kosoves
Tregoni kush mendoni se do e fitoj shpijen e kosoves


Edituar për herë të fundit nga Albionz në Sat Jan 02, 2010 12:20 am, edituar 1 herë gjithsej
Albionz
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

https://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpija e Kosoves Empty Re: Shpija e Kosoves

Mesazh nga Albionz Sat Jan 02, 2010 12:10 am

Ekremi eshte larguar nga shtepia e kosoves me deshiren e vet
Albionz
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

https://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpija e Kosoves Empty Re: Shpija e Kosoves

Mesazh nga albi-g Sat Jan 02, 2010 12:22 am

Meti esht i nominuar qdo jav sepse kshtu tha zoti i shtepis dhe mendoj se ne finale do te shkoj :Zikrid,Fadil,Meti,Saranda,erlinda....Dhe fituesi i shpijes se Kosoves do te jete Zigridi


Edituar për herë të fundit nga albi-g në Sat Jan 02, 2010 12:39 am, edituar 1 herë gjithsej
albi-g
albi-g
Moderatorë
Moderatorë

Numri i postimeve : 73
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpija e Kosoves Empty Re: Shpija e Kosoves

Mesazh nga Albionz Sat Jan 02, 2010 12:24 am

albi-g shkruajti:Meti esht i nominuar qdo jav sepse kshtu tha zoti i shtepis dhe mendoj se ne finale do te shkoj :Zikrid,Fadil,Meti,Saranda,erlinda....Dhe fituesi i shpijes se Kosoves do te jete Zikridi


Edhe une pajtona me ty perveq se Erlinda edhe Fadili skan shansa me shku ne finale

Forza Zigrid
Albionz
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

https://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpija e Kosoves Empty Re: Shpija e Kosoves

Mesazh nga albi-g Sun Jan 03, 2010 3:59 pm

Jehona esht heleminuar nga shtepia e Kosoves sepse kshtu votoj publiku
albi-g
albi-g
Moderatorë
Moderatorë

Numri i postimeve : 73
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpija e Kosoves Empty Shpija e Kosoves

Mesazh nga fittimm Sun Jan 03, 2010 7:13 pm

24.000 euro do t'i fitoj Ma i miri Arbeni ose Zigridi
fittimm
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpija e Kosoves Empty Re: Shpija e Kosoves

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi