futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Join the forum, it's quick and easy

futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com
futboll
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilen kenge po e degjoni per momentin?

4 posters

Shko poshtë

Cilen kenge po e degjoni per momentin? Empty Cilen kenge po e degjoni per momentin?

Mesazh nga Albionz Sat Jan 02, 2010 2:09 pm

Këtu tregoni qfarë këngë jeni duke dëgjuar...


Une po ja filloj:Ne shqip po e degjoj mas shumti kengen e Sinan Hoxhes dhe Shyhrete Behluli-Kendoma kengen
Albionz
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

https://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen kenge po e degjoni per momentin? Empty Re: Cilen kenge po e degjoni per momentin?

Mesazh nga albi-g Sat Jan 02, 2010 3:41 pm

Une po e degjoj kangen e Barootit dhe Explode the best
albi-g
albi-g
Moderatorë
Moderatorë

Numri i postimeve : 73
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen kenge po e degjoni per momentin? Empty Re: Cilen kenge po e degjoni per momentin?

Mesazh nga visi Sun Jan 03, 2010 4:05 pm

une po e degjoj kangen capital-ku jon paret
visi
visi

Numri i postimeve : 4
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen kenge po e degjoni per momentin? Empty Cilen Kenge Po e Degjoni Per Momentin

Mesazh nga fittimm Sun Jan 03, 2010 7:12 pm

Un po e ndegjoj Eminem - Till I Collapse. se eshte shum e fort
fittimm
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen kenge po e degjoni per momentin? Empty Re: Cilen kenge po e degjoni per momentin?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi