futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Join the forum, it's quick and easy

futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com
futboll
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kujdesni ne shkrim

2 posters

Shko poshtë

Kujdesni ne shkrim Empty Kujdesni ne shkrim

Mesazh nga Albionz Sun Jan 03, 2010 1:08 pm

Postimet qe i beni gjdokund mundohuni te jene sa ma shume te gjata qe mundeni.

Flm per mirekuptim
Albionz
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

https://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujdesni ne shkrim Empty Kam verejtje

Mesazh nga fittimm Tue Jan 05, 2010 4:51 pm

Njeri nder administatoret e ketij forumi qe quhet Albi-g u tregua i pakujdesshem sepse ne njeren nga temat e ketij forumi un postova diqka dhe ai pas nje dite postoi po te njejten gje dhe dua ta sqaroni kete pun sepse mund te sjell probleme dhe mund te ndikoj ne antaret tjer Flm per mirekuptim
fittimm
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujdesni ne shkrim Empty Re: Kujdesni ne shkrim

Mesazh nga Albionz Sun May 02, 2010 4:57 pm

Ok u rregullu
Albionz
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

https://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujdesni ne shkrim Empty Re: Kujdesni ne shkrim

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi