futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Join the forum, it's quick and easy

futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com
futboll
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Quiz i Futbollit

2 posters

Shko poshtë

Quiz  i Futbollit Empty Quiz i Futbollit

Mesazh nga Albionz Sat Jan 02, 2010 12:08 am

Bëni pyetje dhe përgjigjuni pytjeve të antarëve tjerë...


Me cilin trajnier Ac Milan e fitoi per her te pare Champions League?

Pa e gjetur pergjigjen nuk guxoni te beni pyetje
Albionz
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

https://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Quiz  i Futbollit Empty Re: Quiz i Futbollit

Mesazh nga fittimm Sun Jan 03, 2010 8:27 pm

milan e fitoi titullin e par ne uefa champions league me trajneri Nereo Rocco


Ne cilin stadium e fitoi Liverpooli titullin e dyt ne uefa champions league¿
fittimm
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi