futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Rregullat e forumit

Shko poshtë

Rregullat e forumit

Mesazh nga Albionz prej Sat Jan 02, 2010 1:12 pm

Përshëndetje dhe mirë se vini në forumet tona !


Ne dëshirojmë të kemi forume në të cilat do të mbizotërojë harmonia, dhe ku rregullat rrespektohen.


Për ta mbajtur rendin dhe që të sigurohemi që komuniteti trajtohet
me respekt, ne kemi caktuar disa rregulla. Respektimi i rregullave
është obligativ, andaj për çfarëdo shkelje të rregullave do të merren
masa ndëshkuese.

------------------------------------------------------------------------------------


Rregullat e forumit


Të gjitha postimet duhet të jenë në gjuhën shqipe.

Abuzimi i rregullave dhe gjuha e ndyrë nuk lejohen, por do të dënohen në bazë të rregullave.

Çfarëdo forme e mosrespektimit ndaj një menaxheri tjetër do të rezultojë me dënim të menjëhershëm.


Komentet abuzive ndaj moshës, gjinisë, pa aftësisë, besimit fetar,
etnicitetit, racës, do të rezultojnë me dënim të menjëhershëm.

Postimet pa vlerë/spam dhe provokimet janë rreptësisht të ndaluara.

Nuk lejohen reklamat per websajta tjerë.

Nuk lejohet postimi me shkronja të mëdha.

Mos e teproni në përdorimin e fytyrave.

Mos luani rolin e moderatorëve të forumit
Përdorimi i forumitPara se të hapni ndonjë temë të re, kontrolloni forumin për të parë
nëse ekziston ndonjë temë e ngjashme. Në rast se hapni ndonjë temë që
ekziston atëherë tema juaj e re do të mbyllet.


Temat ekskluzive, ose të cilat janë vetëm për një grup të menaxherëve
do të mbyllen menjëherë, pasi të gjithë menaxherët kanë të drejtë të
marrin pjesë në debate, dhe kanë të drejta të barabarta.

Mos hapni tema të njëjta në forume të ndryshme.

Mos e postoni të njëjtën gjë në tema të ndryshme.

Temat e krahasimeve nuk janë të lejuara sepse nuk prodhojnë diskutim, dhe në këtë mënyrë do të mbyllen menjëherë.

Ju lutemi që të raportoni qfarëdo shkelje të rregullave duke kontaktuar Administratoret

Faleminderit për mirëkuptim, per te na kontaktuar kontaktoni ne mesazh te emaili: albionz@shqiptar.eu ose albi-g_nr1@postribe.com ose fittimm_.-@postribe.com
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi