futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Kujdesni ne shkrim
Sun May 02, 2010 4:57 pm nga Albionz

» Kush eshte portieri me i mire ne bote?
Sun May 02, 2010 4:54 pm nga Albionz

» Transferet e reja
Wed Jan 06, 2010 10:50 pm nga fittimm

» Premier League 2009/10
Wed Jan 06, 2010 10:30 pm nga fittimm

» Thashethemet e merkatos
Tue Jan 05, 2010 8:19 pm nga fittimm

» Serie a 2009/10
Tue Jan 05, 2010 8:16 pm nga fittimm

» Gjithqka Vip
Tue Jan 05, 2010 7:44 pm nga fittimm

» Fun - Argetim
Tue Jan 05, 2010 7:41 pm nga fittimm

» gjithqka rreth Teknologjis
Tue Jan 05, 2010 7:40 pm nga fittimm

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Sondazh

Kush eshte sulmuesi me i mire ne bote?

33% 33% [ 3 ]
0% 0% [ 0 ]
44% 44% [ 4 ]
22% 22% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 9

Affiliates
free forum

Gjithqka Vip

Sat Jan 02, 2010 3:01 pm nga Albionz

Flisni gjithqka lidhur me VIP

Komentet: 15

Fun - Argetim

Sat Jan 02, 2010 12:01 am nga Albionz

Postoni lajmet me te reja te Fun-Argetim

Komentet: 24

gjithqka rreth Teknologjis

Mon Jan 04, 2010 5:38 pm nga albi-g

postoni per ''arritjen''e Teknologjis

Komentet: 9

gjithqka per Life Style

Mon Jan 04, 2010 5:25 pm nga fittimm

postoni gjithqka lidhur me LifeStyle

Komentet: 6

Gjithqka rreth kinematografise

Sat Jan 02, 2010 9:38 pm nga Albionz

Këtu diskutoni rreth kinos rreth filmave që je pëlqejn dhe për filmat e ri që po dalin .


Une nuk kqyri shum filma edhe me kqyr sum pelqejn shum

Kapak serialet um pelqejn

Komentet: 3

Si ja kishit ngjit emrin antarit qe poston para jush ?

Sat Jan 02, 2010 2:10 pm nga Albionz

Tregoni si ja keni ngjit emrin antarit qe po poston ma perpara se ju?

Komentet: 1

Quiz i Futbollit

Sat Jan 02, 2010 12:08 am nga Albionz

Bëni pyetje dhe përgjigjuni pytjeve të antarëve tjerë...


Me cilin trajnier Ac Milan e fitoi per her te pare Champions League?

Pa e gjetur pergjigjen nuk guxoni te beni pyetje

Komentet: 1

Postimi i antarve tjer

Sat Jan 02, 2010 9:40 pm nga Albionz

Tregoni ketu ndonje postime qe ju ka pelqyer nga ndonje antar tjeter.

Komentet: 1

Shpija e Kosoves

Sat Jan 02, 2010 12:09 am nga Albionz

Tregoni lajmet me te reja qe ndoshin ne shpijen e kosoves
Tregoni kush mendoni se do e fitoj shpijen e kosoves

Komentet: 5

Cilen kenge po e degjoni per momentin?

Sat Jan 02, 2010 2:09 pm nga Albionz

Këtu tregoni qfarë këngë jeni duke dëgjuar...


Une po ja filloj:Ne shqip po e degjoj mas shumti kengen e Sinan Hoxhes dhe Shyhrete Behluli-Kendoma kengen

Komentet: 3

Sony Playstation

Sat Jan 02, 2010 9:41 pm nga Albionz

Besoj qe shumica prej juve luni Sony Playstation

Tregoni se qfar ekipi merrni...


Une sluj shum,Milanin e marr zakonisht

Komentet: 3

Kuptimi i usernames tuaj

Sat Jan 02, 2010 12:17 am nga Albionz

Une e kom lon usernamen Albionz sepse Albione kam emrin ndersa z ja shtova vetem se kjo shkronje me pelqen


Tregoni tash ju pse e keni len ate username?

Komentet: 3

Statistikat
Forumi ka 9 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lavdi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 255 artikuj v 54 temat
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 4 më Sat Jan 02, 2010 9:27 pm
Keywords

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of futboll on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of futboll on your social bookmarking website