futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Premier League 2009/10

Shko poshtë

Premier League 2009/10

Mesazh nga Albionz prej Fri Jan 01, 2010 11:49 pm

Tregoni mendimin tuaj se kush do te jete kampioni i anglis kete sezon,kush do te jete golashenuesi me i mire etj
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Premier League 2009/10

Mesazh nga Albionz prej Sat Jan 02, 2010 12:04 am

Kampion mendoj se do te jete Chelsea ndersa Drogba do te jete golashenuesi me i mire
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Premier League 2009/10

Mesazh nga albi-g prej Sat Jan 02, 2010 12:33 am

Une mendoj se kampion premier leauge do te jete Man Utd sepse eshe nje ekip ende i fort edhe pse esht pa Ronaldon dhe golashenusi me i mir do te jete Anelka.
avatar
albi-g
Moderatorë
Moderatorë

Numri i postimeve : 73
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Premier League 2009/10

Mesazh nga fittimm prej Sat Jan 02, 2010 9:44 pm

Kampion do te jet Chelsea ose man utd e golashenues do te jet Torres
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Premier League 2009/10

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi