futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Serie a 2009/10

Shko poshtë

Serie a 2009/10

Mesazh nga Albionz prej Fri Jan 01, 2010 11:47 pm

TRegoni mendimin tuaj se kush do te jete kampion,golashenuesi me i mire etj ne serie a 2009/10
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Serie a 2009/10

Mesazh nga Albionz prej Sat Jan 02, 2010 12:05 am

Per kampion mendoj se do te jete Ac Milan edhe pse do e kete mjaft veshtire,golashenuesi me i mire do te jete Pato
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Serie a 2009/10

Mesazh nga albi-g prej Sat Jan 02, 2010 12:08 am

Kampioni i serie a do te jete ac MIlan sepse ka filluar shum mir dhe let vazhdoj kshtu siq eshte duke luajtur tani dhe golashenuesi me i mir mendoj se do te jete Aleksandro Pato.
avatar
albi-g
Moderatorë
Moderatorë

Numri i postimeve : 73
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Serie a 2009/10

Mesazh nga fittimm prej Sat Jan 02, 2010 9:45 pm

Kampion ne Serie a do te jet Inter e golashenues do te jet eto'o ose milito
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Serie a 2009/10

Mesazh nga albi-g prej Sat Jan 02, 2010 9:56 pm

Forza Milan jepi Pato jep sa ma shum gola
avatar
albi-g
Moderatorë
Moderatorë

Numri i postimeve : 73
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Serie a 2009/10

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi