futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Presidentet e Klubeve

Shko poshtë

Presidentet e Klubeve

Mesazh nga fittimm prej Sun Jan 03, 2010 9:26 pm

Bisedoni gjithqka lidhur me Presidentet e Klubeve.
Tregoni kush ka harxhuar me shum , kush nuk harxhon etj etj.
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sheikhi i Man Cityt dhe "Te varferit" e Liverpoolit

Mesazh nga fittimm prej Sun Jan 03, 2010 9:34 pm

Shiekhi Arab tani kryetari i man cityt e ka ber man cityn nje nder klubet kryesore ne premierleague i cili tani synon top katershen e madhe . Me blerjet e medha te tij si : Adebayor , Tevez , Barry etj etj e beri man cityn nje klub te madh i cili tani synon te thej rekord ne transfere duket u munduar te harxhoj 140 milion funte per superyllin e Liverpoolit Fernando Torres.


E ne anen tjeter kryetart e Liverpoolit Tom Hicks dhe George Gillett mendoj se jan nje nder kryetart me te keqij ne rruzull qe po e drejtojn klubin me te madh Anglez e jan duke e fundosur ate.
Per shkak te krizes qe ia sollen Liverpoolit ata po detyrohen te largojn shum yje nga klubi si Torres, Gerrard , Mascherano , Agger etj. E tani ata po mundohen t'ia shesin klubit Sheikhve Arab te cilet jan te interesuar ta ringjallin klubin me te madh Anglez dhe ta sjellin klubin ne Krye te Tabeles ne Premier League
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi