futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Konkursi per grupin e ri te hapur-Trajnieri

Shko poshtë

Konkursi per grupin e ri te hapur-Trajnieri

Mesazh nga Albionz prej Sun Jan 03, 2010 1:36 pm

U hap edhe zyrtarisht grupi me i ri.Ky grup quhet Trajnieri.Kush deshiron te jete pjese e ketij grupi le te postojne me poshte.Arsyeja per hapjen e ketij grupi eshte:
Si pershembull,antari me emrin Visi,nuk dine se qka duhet me bo ne kete web,perveq se te votoje ne sondazhe.

Pra ne konkurim duhet te jete albi-g dhe fittimm

Per tu bere Trajnier ( grup i ri ) ata duhet ti kryejne keto detyra:

-Te qendrojne shpesh ne web
-Te kumunikojne sa te munden me visi,ti tregojne se si behet ky forum(visi_32bekam@shqiptar.eu)


Keto detyrat qe duhen te kryhen

KUsh konkuron une do e shenoj emrin e tij me nje flete dhe kujna i bjen emri i vet qaj eshte pjese e grupit Trajnier

Flm per mirekuptim
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Un Trajner

Mesazh nga fittimm prej Tue Jan 05, 2010 4:45 pm

Un po du veq me provu qysh eshte me u kan trajner ndoshta mund ta kryej kete detyr ne menyr te sukseshme !
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi