futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Muhabet rreth bastores...

Shko poshtë

Muhabet rreth bastores...

Mesazh nga Albionz prej Sun Jan 03, 2010 1:16 pm

Tregoni se a luni bastore,sa para keni fituar etj


Edituar për herë të fundit nga Albionz në Sun Jan 03, 2010 1:18 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shum pak pare fitova

Mesazh nga Albionz prej Sun Jan 03, 2010 1:17 pm

Une bastore nuk luaj shume,ne ato loj qei kom lujt i kom fitu 9 euro
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Muhabet rreth bastores...

Mesazh nga albi-g prej Sun Jan 03, 2010 3:57 pm

Une kam luajtur shum here bastore dhe asnjehere nuk kam fituar
avatar
albi-g
Moderatorë
Moderatorë

Numri i postimeve : 73
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

bastorja

Mesazh nga fittimm prej Sun Jan 03, 2010 6:02 pm

kam luajtur shum her mirpo niher kam fituar dhe i kam fituar 4 euro e 70 cent Laughing
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Muhabet rreth bastores...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi