futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Ndeshja kryesore e javes ne Angli

Shko poshtë

Ndeshja kryesore e javes ne Angli

Mesazh nga Albionz prej Sat Jan 02, 2010 2:44 pm

Postoni per qdo jave ndeshjen me kryesore ne Angli.
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ndeshja kryesore ne premierleague

Mesazh nga fittimm prej Sun Jan 03, 2010 8:30 pm

Ndeshja kryesore e kesaj jave ne premierleague do te jet ajo ndermjet Liverpoolit dhe Tottenhamit
Liverpool vs Tottenham
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi