futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Thashethemet e merkatos

Shko poshtë

Thashethemet e merkatos

Mesazh nga Albionz prej Sat Jan 02, 2010 1:19 pm

Te gjitha thashethemet e merkatos te janarit dhe veres


Torres kerkohet nga milan
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

transferi ndoshta edhe i mundur

Mesazh nga fittimm prej Sun Jan 03, 2010 6:05 pm

man city thuhet se eshte gati ta paguaj nje shifer marramendese per super yllin e Liverpoolit shifra qe man city mendohet ta paguaj eshte 140 milion funte. Dhe per shkak te krizes qe po kalon liverpooli ndoshta edhe do ta shet. Ky lojtar qe do te mund te kaloj ne man city eshte Torres.
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

te 3 ne Liverpool ¿

Mesazh nga fittimm prej Sun Jan 03, 2010 6:09 pm

Liverpool mendohet se do ta shes superyllin Torres ne drejtim te man city nderkaq Liverpooli mendon t'i transferoj Maxi Rodriguez , Rafael van der vaart dhe Van nistelrooy ndoshta edhe eshte e mundur
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

simboli i kuq te largohet !

Mesazh nga fittimm prej Sun Jan 03, 2010 8:25 pm

thashethemet e merkatos thon se Inter mund ta transferoj simbolin e kuq (Gerrard) ne giussepe meazza megjithse do te jet veshtir ta le klubin gerrard shuma qe mund ta ofroj inter per gerrard eshte rreth 40 milion funte
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gati te shitet Liverpool

Mesazh nga fittimm prej Sun Jan 03, 2010 11:08 pm

Tani nuk behet fjal per lojtar por per klub. Kryetart e Liverpooli mendojn ta shesin klubin e tyre Sheikhve Arab te cilet jan te interesuar seriozisht per Liverpoolin dhe thuhet se rreth 400 milion euro do t'i paguajn per kete klub dhe pastaj te investojn ne kete klub
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dossena afer Napolit

Mesazh nga fittimm prej Mon Jan 04, 2010 5:15 pm

Thuhet se Liverpooli nga Kriza qe ka do ta shes edhe mbrojtesin e majt Andrea Dossena ne drejtim te Napolit i cili eshte i interesuar qe moti per Italianin
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

James ne Tottenham

Mesazh nga fittimm prej Mon Jan 04, 2010 5:17 pm

thashethemet thon se portieri i Portsmouth James do te kaloj ne Tottenham kete jav edhe eshte i mirpritur nga trajneri Harry Redknapp
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vieira ne Man City ¿

Mesazh nga fittimm prej Mon Jan 04, 2010 11:57 pm

Un lexova disa lajme the e pash se mesfushori francez i cili luan aktualisht per kampionin aktual te italis Inter ka gjasa 99% te transferohet ne Man City i cili eshte duke harxhuar shuma te majme parash per te perforcuar klubin dhe njeri nder perforcimet e janarit mund te jet edhe ky Vieira !
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Veron kthehet ne Angli ¿

Mesazh nga fittimm prej Tue Jan 05, 2010 8:19 pm

Sipas disa spekulimeve thuhet se argjentinasi Veron mund te Kaloj ne Premierleaguen Angleze gjat afatit kalimtar te janarit .
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashethemet e merkatos

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi