futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Kuptimi i usernames tuaj

Shko poshtë

Kuptimi i usernames tuaj

Mesazh nga Albionz prej Sat Jan 02, 2010 12:17 am

Une e kom lon usernamen Albionz sepse Albione kam emrin ndersa z ja shtova vetem se kjo shkronje me pelqen


Tregoni tash ju pse e keni len ate username?
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kuptimi i usernames tuaj

Mesazh nga albi-g prej Sat Jan 02, 2010 12:27 am

Une e kam bo Albi-g se albi e kam ba se shkurt me therrasin kshtu e emri im eshte Albrim dhe g tregon (gji) albi-gji
avatar
albi-g
Moderatorë
Moderatorë

Numri i postimeve : 73
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

username im

Mesazh nga fittimm prej Sat Jan 02, 2010 9:47 pm

un e kam bo fittimm se fitim e kam emrin e ket T edhe M ja shtova se sem bajke me bo veq fitim se e kam perdor me par Razz
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kuptimi i usernames tuaj

Mesazh nga visi prej Sun Jan 03, 2010 4:03 pm

une e kam ba visi sepse kshtu me therrasin shkurt
avatar
visi

Numri i postimeve : 4
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kuptimi i usernames tuaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi