futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

Shpija e Kosoves

Shko poshtë

Shpija e Kosoves

Mesazh nga Albionz prej Sat Jan 02, 2010 12:09 am

Tregoni lajmet me te reja qe ndoshin ne shpijen e kosoves
Tregoni kush mendoni se do e fitoj shpijen e kosoves


Edituar për herë të fundit nga Albionz në Sat Jan 02, 2010 12:20 am, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shpija e Kosoves

Mesazh nga Albionz prej Sat Jan 02, 2010 12:10 am

Ekremi eshte larguar nga shtepia e kosoves me deshiren e vet
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shpija e Kosoves

Mesazh nga albi-g prej Sat Jan 02, 2010 12:22 am

Meti esht i nominuar qdo jav sepse kshtu tha zoti i shtepis dhe mendoj se ne finale do te shkoj :Zikrid,Fadil,Meti,Saranda,erlinda....Dhe fituesi i shpijes se Kosoves do te jete Zigridi


Edituar për herë të fundit nga albi-g në Sat Jan 02, 2010 12:39 am, edituar 1 herë gjithsej
avatar
albi-g
Moderatorë
Moderatorë

Numri i postimeve : 73
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shpija e Kosoves

Mesazh nga Albionz prej Sat Jan 02, 2010 12:24 am

albi-g shkruajti:Meti esht i nominuar qdo jav sepse kshtu tha zoti i shtepis dhe mendoj se ne finale do te shkoj :Zikrid,Fadil,Meti,Saranda,erlinda....Dhe fituesi i shpijes se Kosoves do te jete Zikridi


Edhe une pajtona me ty perveq se Erlinda edhe Fadili skan shansa me shku ne finale

Forza Zigrid
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shpija e Kosoves

Mesazh nga albi-g prej Sun Jan 03, 2010 3:59 pm

Jehona esht heleminuar nga shtepia e Kosoves sepse kshtu votoj publiku
avatar
albi-g
Moderatorë
Moderatorë

Numri i postimeve : 73
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpija e Kosoves

Mesazh nga fittimm prej Sun Jan 03, 2010 7:13 pm

24.000 euro do t'i fitoj Ma i miri Arbeni ose Zigridi
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shpija e Kosoves

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi