futboll
www.acmilan-lajme.darkbb.com

La Liga 2009/10

Shko poshtë

La Liga 2009/10

Mesazh nga Albionz prej Fri Jan 01, 2010 11:49 pm

Tregoni mendimin tuaj se kush do te jete kampioni i spanjes kete sezon,kush do te jete golashenuesi me i mire etj
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: La Liga 2009/10

Mesazh nga Albionz prej Sat Jan 02, 2010 12:02 am

Mendoj se kampion do te jet Barcelona ndersa golashenuesi me i mire do te jete Ibrahimovic
avatar
Albionz
Admin
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 01/01/2010

http://futbollnr1.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: La Liga 2009/10

Mesazh nga albi-g prej Sat Jan 02, 2010 12:42 am

Une mendoj se kampion do te jete Barcelona dhe golashenuesi me i mir do te jete Ronaldo
avatar
albi-g
Moderatorë
Moderatorë

Numri i postimeve : 73
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: La Liga 2009/10

Mesazh nga fittimm prej Sat Jan 02, 2010 9:42 pm

Un mendoj se Kampion ne La Liga do te jet Barcelona
e Golashenues do te jet Lionel Messi
avatar
fittimm
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 91
Join date : 01/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: La Liga 2009/10

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi